herbalife Başarı Hikayeleri

Ejder İnam(siyasi danışman-diplomat): Ek iş arayışında iken bir gazete ilanı ile tanışıyor bu fırsatla. bir iş tolantısından sonra hemen karar veriyor v çalışmaya başlıyor. kısa bir süre parttime ve daha sonra tüm ailesinin ve çevresinin ısrarlarına rağmen yapmış olduğu diplomatlık mesleğinden istifa ederek fulltime çalışmaya başlıyor. şimdi çok ciddi gelir ve yüksek standartlarda yaşam kalitesine ulaşıyor.

Muzaffer Görür: meslek olarak marongozluğu tercih eden muzahher bey 20 yıl önce talihsiz bir kaza sebebiyle tekerlekli sandalyeye mahkum oluyor. konyada yaşıyor ve bu sıkıntılı ve meşakkatli dönem içinde ailesine bakmak ve yaşamlarını idame ettirmek için mücadele etmiş çeşitli işlerde çalışmış, yerel bir radyoda sipikerlik yapmış. Daha sonra bu fırsatla tanışınca ben sakatım yapamam demeden işi öğrenerek yapmaya başlamış şimdi çok güzel bir yaşama sahip ve aylık ortalama geliri 8 000-10 000 tl arası değişmekte.

Şenol Zehir(market işletmeciliği-toptancı): Sakarya da  ticaretle uğraşıyor vr işlerinin yolunda gitmediği bir zamanda inşaat mühendisi olan bir arkadaşı tarafından işle tanıştırılıyor. Öngörü ve vizyon sahibi olan Şenol Bey hiç tereddüt etmeden işi kabul ediyor ve krizlerden ve 1999 depreminden bozulan ekonomik durumunu bu iş fırsat sayesinde toparlıyor. Tüm işlerini tasfiye ederek fulltime çalışmaya başlayarak Türkiyede aranılan ve çok başarılı bir lider haline geliyor.Şenol beyin en büyük merakı lüks arabalar en sonki geliri 30 000 tl nin üzerinde.

Kadir Bölen:(Endüstri Mühendisi) Endüstri mühendisi asıl mesleği. kısa bir dönem öğretmenlik, sekreterlik ve en sonda ticaretle uğraşmıştır. Ama o da bir çok insan gibi ticaret yapmanın zor olduğu ve depremin yoğun yaşandığı izmit bölgesinde iken bu fırsatla tanışıyor.Ama amacı işi yapmak değil ona işi sunan bir öğrencisine yardım etmek niyetiyle işe dahil oluyor. Şimdi lüks bir villa, son model rabaya sahip iyi bir yaşama sahip bir kişi. son derece mütevazi ve yardım sever; çünkü bir çok öğrenci okutuyor

Fatih Ve Hafize Süalp(Bilgisayar yazılım iş adamı): 4 tane iş yapan bilgisayar ve programcılık üzerine çalışan şirkete sahipti işle tanıştığında. Şimdi eşi o zaman arkadaşı olan Hfize Hanımın kandırılmış olabileceği düşüncesi ile bir iş fırsat toplantısına katılıyor ve iş adamlığı ve sektörü görme sebebiyle işi hiç düşünmeden yapabilirim kararını veriyor. Bir müddet sonra tüm işyerlerini devrederek, fulltime çalışmaya başlıyor. Şimdi eşiyle birlikte Zonguldak bölgesinde çalışıyorlar ve gelirleri çok yüksek.

Mehmet Şahin(Makina Mühendisi): Bir kız çocuğu sahibi olan Mehmet Bey, bu iş fırsatıyla 2007 yılında tanıştı. Doğalgaz sektöründe bir kurumda müdür yardımcılığı görevini sürdürerek parttime çalışıyor. Çok yoğun olmasına rağmen daha çok internet yöntemiyle çalışarak aylık ortalama  3000 -5000 tl arasında gelir elde ediyor.

Ali-Fatma Sivri(bakkal-sitilist);

Kemal-Pınar Paşalı(İnşaat Mühendisi);

Müyesser-Edip Dokumacı(sıgorta acentası-emekli müdür):

 Mustafa Kaplan(Elektirikçi):Hayalleri hedefleri olan 20 yaşında genç bir  elektirikçi olan Mustafa Bey 1.5 yıl önce sakaryada tanıştı bu fırsatla. Önce parttime çalışmaya başladı daha sonra tüm hayallerini bu şirkette  gerçekleştireceğine inandığı için  genç yaşına rağmen radikal bir kararla işini bıraktı ve şimdi heycanla hayalini kurduğu geleceğine doğru emin adımlarla koşuyor.Şimdilik aylık geliri 1500-2500 tl arası.

Okşan Dinçel(Bankacı): Okşan Hanım uzun yıllar bankacılık yapmış ve işle tanıştığında da bankada çalışıyor iken bu iş fırsatını değerlendirerek işinden istifa ediyor. şimdi eşi levent beyle birlikte çalışıyorlar. Levent bey de üst düzey bir yönetici iken o da Okşan Hanım gibi işini bırakarak fulltime çalışmaya karar vererek, Karı-koca şimdi özgürlüğün tadını çıkararak evlerinden ve ofislerinden çalışıyorlar.

One Response to “herbalife Başarı Hikayeleri”

BAŞVURU ADRESİMİZ    http://herbalbeslenme.com/

Reklamlar